66. Županijsko natjecanje mladih tehničara

Za OŠ Novska održano je u Sisku u OŠ “Braća Bobetko” još jedno uspješno 66.županijsko natjecanje mladih tehničara.

Učenik Pavle Dabrović plasirao se na državno natjecanje koje će se u lipnju održati u Vodicama, osvojivši 1. mjesto u kategoriji automatika.

Osim Pavla na 66. županijskom NMT u Sisku natjecalo se još nekoliko naših učenika i ostvarili su zapažene rezultate.

Mirna Kuharić, drugo mjesto u kategoriji elektronika, Mia Blažeković, drugo mjesto u kategoriji graditeljstvo, Filip Nikić drugo mjesto u kategoriji elektrotehnika, Dominik Bingula , treće mjesto u kategoriji automatika, Patrik Kujundžić koji se natjecao u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina osvojio je 4. mjesto, Iličić Petra šesto mjesto u kategoriji fotografija i Luka Tobijaš, sedmo mjesto u kategoriji modelarstvo i maketarstvo.

Čestitke učenicima i njihovim mentorima Meliti Dam, Maji Vlajinić, a posebno Draganu Vlajiniću čiji učenik odlazi na državno natjecanje!