U dvorani srednje škole Novska 8.2.2024. održano je gradsko-općinsko natjecanje u futsalu za dječake 5. i 6. razreda.

Naši dječaci: Lovro Šimičić(6.b), Janko Popović(6.b), Nikola Spahić(6.a), Niko Egredžija(6.d), Vanja Bartolac(6.a), Mateo Rogulja(6.d), Fran Lončarević(5.c), Filip Brtan(4.a), Matija Pavić(6.d) i Sven Šoufek(6.d) su odigrali odličan turnir. Nakon pobjede u skupini odigralo se neizvjesno finale s ekipom iz Lipovljana. U regularnom vremenu rezultat je bio neriješen 2:2. Nakon toga pristupilo se izvođenju penala. Naši dječaci su bili uspješniji, osvojili 1. mjesto i zasluženo idu na Županijsko natjecanje koje će se održati 8.3.2024. u dvorani srednje škole Novska, a sve uz vodstvo Mladena Šulekića.