Županijsko natjecanje u stolnom tenisu

Školski sportski savez SMŽ održao je 5. prosinca 2023. županijsko natjecanje u stolnom tenisu za osnovne i srednje škole Sisačko-moslavačka županije u dvorani Brezovica u Sisku. Bilo je tu puno smijeha, veselja, navijanja, dobrog međusobnog druženja i uz sve to, bilo je naravno i puno dobre igre. Naše su djevojčice: Lea Ćorić (6.d), Bruna Šulekić (6.b), Chiara Idžojtić (8.e) i Danna Kukla (8.b) usprkos zdravstvenim tegobama, osvojile odlično 4. mjesto. Dječaci: David Kitonić (7.c), Renato Idžojtić (7.a), Ilija Komljenović (7.d) i Mauro Čvorak (7.a) osvojili su 1. mjesto, zlatne medalje i samim tim izborili nastup na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati od 28.2.2024. do 1.3.2024. godine u Poreču. Voditelji su Mladen Šulekić i Irena Vuković.

Čestitamo i sretno!

Facebook
Twitter
LinkedIn