
Pozdrav jeseni
Učenici Malog rehabilitacijskog centra, skupina “A” sa svojom učiteljicom I. Čelar te pomoćnicom A. Šlibar su , već tradicionalno, pozdravili jesen. Pripremali smo džem, igrali

Učenici Malog rehabilitacijskog centra, skupina “A” sa svojom učiteljicom I. Čelar te pomoćnicom A. Šlibar su , već tradicionalno, pozdravili jesen. Pripremali smo džem, igrali