U Poreču je od 15. do 17. travnja 2024. održano Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske u rukometu.

Prvi dan su djevojke pobijedile dvije utakmice u skupini. Navečer su pobijedile i u četvrtfinalu.
Drugi dan, nakon dramatične polufinalne utakmice i uspješnijeg izvođenja sedmeraca protiv Đurđevca naše djevojke su u finalu pobijedile i školu iz Sinja i osvojile prvo mjesto i zlatnu medalju.

Naše djevojke su: Petra Kesak(8.b), Ana Bilandžija(7.c), Katja Komljenović(6.b), Gabrijela Čutić(7.c), Klara Jurić(8.a), Matea Rajić(8.b), Danna Kukla(8.b), Lucija Mesić(6.a), Inja Dragočajac(8.a), Chiara Idžojtić(8.e), Lena Matoš(7.a), Marta Galešić(6.b), Bruna Šulekić(6.b) i Leona Kovačević(6.a).
Sve je to ostvareno pod stručnim vodstvom Mladena Šulekića.

Ali nije to sve. Naša Inja Dragočajac proglašena je najboljom igračicom finala Državnog prvenstva u rukometu!