Svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda

U petak, 19. lipnja održana je Svečana dodjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima osmih razreda. Ponosni smo na njihov trud, uspjehe i sve lijepe uspomene koje nose iz naše škole. Dragim osmašima želimo puno sreće, uspjeha i hrabrosti na novom životnom putu. Sretno!

Facebook
Twitter
LinkedIn