U dvorištu Osnovne škole Novska 27. svibnja 2024. održan je prvi STEAM piknik naše škole. Piknik je proveden u sklopu cjelogodišnjeg projekta Još jedna grupa svemiraca koji provodimo u našoj školi drugu godinu zaredom. Naši učenici, njihovi roditelji i svi posjetitelji mogli su sudjelovati na ukupno 23 radionice iz područja umjetnosti i znanosti, a na kojima su učitelji razredne i predmetne nastave pokazali ponešto od onoga što rade na redovnoj nastavi i izvannastavnim aktivnostima.

Svaka odrađena radionica nosila je jedan žig, dok se za odrađene četiri radionice u našem FRESH baru moglo počastiti smootijem ili sladoledom. Steam piknik jedna je od aktivnosti koju škola poklanja svojim učenicima za ovogodišnji dan škole, a prigodnim uvodnim govorom otvorila ga je ravnateljica Antonija Mirosavljević. Zanimljive radionice i igre, dekice i baloni na travnjaku te sunčano i toplo vrijeme učinili su da ovaj piknik protekne u najboljem mogućem ozračju gdje je svatko mogao pronaći nešto što mu je zanimljivo, naučiti nešto novo i uživati.

Facebook
Twitter
LinkedIn