ZAJEDNIČKI RODITELJSKI SASTANAK NA TEMU ELEKTRONIČKOG NASILJA I OVISNOSTI O INTERNETU

U ponedjeljak 20.5.2024. u Kinu POU Novska održan je zajednički roditeljski sastanak za roditelje učenika razredne nastave. Dora Kožul, socijalna pedagoginja iz „Zajednice Susret“ održala je predavanje u sklopu projekta „Neću biti ROBoT“.

Radi se o edukaciji o opasnostima kojima su djeca izložena prilikom korištenja računala, Interneta i drugih sredstava komuniciranja na daljinu i načinima njihove zaštite. Roditelji su dobili informacije kako mogu doprinijeti smanjenu elektroničkog nasilja, ali i zaštititi djecu od prekomjernog korištenja tehnologije. Zahvaljujemo „Zajednici Susret“ i socijalnoj pedagoginji Dori Kožul na zanimljivom i korisnom predavanju.