Izvannastavna skupina Kreativci djeluje unutar učeničke zadruge Novljanski ogrc.
Unutar skupine, učenici tijekom nastavne godine izrađuju različite prigodne ukrase i predmete kako bi potaknuli kreativnost i maštovitost među svojim članovima.

smart


Zadnja dva mjeseca, učenici su izrađivali bukete od papira čijom su prodajom prikupljali dobrovoljne priloge. Sav prikupljeni prihod (150 eura) odlučili su uplatiti udruzi Zdenac i time omogućiti provedbu jednogodišnjeg izvanškolskog programa, kao i školskih troškova jednog djeteta u siromašnim krajevima svijeta (Ekvador, Tanzanija, Uganda, Nigerija, Kuba, Konga, Kenija…).
Ovo je ujedeno i jedna od nekoliko aktivnosti koje učenici 3. b razreda provode sa svojom učiteljicom Ivanom Tomić sudjelujući u projektu Memento prijateljstva 10.

Facebook
Twitter
LinkedIn