Županijsko natjecanje u odbojci za učenice i učenike do 6. razreda

U OŠ Zorke Sever u Popovači 13.3.2024. održano natjecanje u odbojci za djevojčice i dječake. Na natjecanju su sudjelovali i naši učenici pod vodstvom Mladena Šulekića i Irene Vuković.
Naše djevojčice: Lea Ćorić,6.d, Marija Hajdinović,6.c, Bruna Šulekić,6.b, Marta Šulekić,6.b, Katja Komljenović,6.b, Mia Blažeković,6.c, Marta Spahić,6.a, Lucija Mesić,6.a, Eva Fabijanić,5.b, Leona Kovačević,6.a, Larisa Herceg,6.a i Nela Preksavec,6.b osvojile su odlično 4. mjesto.
Naši dječaci: Ivano Hladnić,6.a, Sebastian Ćumurdžić,6.c, Lovro Šimičić,6.b, Fran Koran,6.c, Endi Ladišić,6.b, Ivano Potalec,5.a, Petar Kos,6.b, Nikola Spahić,6.a, Sven Šoufek,6.d, Fran Lončarević,5.c, Marko Čvorak,5.a osvojili su 6. mjesto.

Čestitamo ekipama!

Facebook
Twitter
LinkedIn