Naša škola je bila domaćin još jedne edukacije za stručnjake koji rade s djecom. Organizator edukacije je Zavod za javno zdravstvo Sisačko-moslavačke županije pod pokroviteljstvom Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, Unicefa i EU projekta „Živjeti zdravo“. Naziv edukacije je PoMoZiDa – Promicanje mentalnog zdravlja djece i ovo je održan III. napredni dio navedene edukacije pod nazivom „Razgovor s roditeljima djece s problemima mentalnog zdravlja“. Edukacija je održana 22.2.2024. godine od strane voditeljica iz školske medicine SMŽ, dr. Suzane Fabijanić, školske liječnice i Viktorije Šogorić, socijalne radnice. Edukaciju je uspješno završilo 18 stručnjaka koji svakodnevno rade s djecom osnovnoškolske ili srednjoškolske dobi. Edukacija je bila zanimljiva, dinamična i poučna.

Facebook
Twitter
LinkedIn