Dan ružičastih majica i Valentinovo

U petak 16.2.2024. obilježili smo Dan ružičastih majica i Valentinovo. Dan ružičastih majica je program prevencije vršnjačkog nasilja i diljem svijeta se obilježava krajem veljače. Ove godine smo spojili DRM s Valentinovom i glavni cilj je bio širenje pozitive, prijateljstva i podrške. Učenici i djelatnici su si cijeli tjedan pisali poruke prijateljstva, podrške i ljubavi, a u petak su ih veseli poštari razveselili porukama. Svakom učeniku je poruka izmamila osmjeh na lice. U petak smo dan obilježili igrama, zabavom i veseljem uz važnu poruku na našim ružičastim majicama… Ne podržavamo nasilje! U večernjim satima, naši učenici predmetne nastave su imali zabavu gdje su svima pokazali svoje plesne pokrete i još jednom pokazali da je tako malo potrebno za sreću. Glavne koordinatorice ovog projekta su učiteljica Ivana Begić Mesić i socijalna pedagoginja Nikolina Matković. Projektu su se kreativnim ručicama pridružile i Maja Vlajinić te Marijana Čevizović u sklopu Erasmus+ projekta „Not bullies, all buddies“.

Facebook
Twitter
LinkedIn