U dvorani osnovne škole Josipa Kozarca u Lipovljanima 12.2.2024. održano je gradsko-općinsko natjecanje u rukometu za dječake i djevojčice 5. i 6. razreda.

Naši dječaci: Endi Ladišić(6.b), Lovro Šimičić(6.b), Niko Egredžija(6.d), Fran Lončarević(5.c), Marko Lacković(6.d), Ivano Potalec(5.a), Josip Đurić(5.b), Patrik Pezić(4.b), Janko Popović(6.b), Petar Kos(6.b), Roko Tobijaš(6.b), Marko Lazić(5.b), Mihael Kasipović(5.c) i Emanuel Jež(5.a) su bili uspješniji, osvojili 1. mjesto i zasluženo idu na Županijsko natjecanje koje će se održati 21.3.2024. u Glini, a sve uz vodstvo Jakova Preksavca.

Naše djevojčice: Leona Kovačević(6.a), Bruna Šulekić(6.b), Marta Galešić(6.b), Lucija Mesić(6.a), Katja Komljenović(6.b), Nela Preksavec(6.b), Iva Mikeloti(5.a), Ivona Bilić(5.a), Ana Jeđud(4.b), Jelena Popović(5.a), Ema Poturica(4.a), Lucija Basarić(4.b), Emilie Idžojtić(5.d) i Dora Čelar(5.b) su bile uspješnije, osvojile 1. mjesto i zasluženo idu na Županijsko natjecanje koje će se održati 18.3.2024. uz vodstvo Mladena Šulekića.

Facebook
Twitter
LinkedIn