Konferencija „U potrazi za boljim internetom“

Predstavnici nagrađenih učenika 4. A razreda sudjelovali su na konferenciji „Potraga za boljim internetom“ koju su povodom obilježavanja Dana sigurnijeg interneta organizirali Udruga Suradnici u učenju, CARNet i HAKOM.

Učenici 4. A razreda i učiteljica Ksenija Lekić sudjelovali su u nagradnom natječaju BIG (Budi Internet genijalac) i snimili podcast Digitalni tragovi i sigurne lozinke. Podcast je izabran za predstavljanje na konferenciji U potrazi za boljim internetom koja je održana u utorak, 6. veljače, u Zagrebu u Hotelu International.

Troje učenika i učiteljica pozvani su na konferenciju, a Petra Brtan sudjelovala je u raspravi „Izazovi odrastanja u digitalnom svijetu“ na Okruglom stolu.
Nagrađene podcaste možete vidjeti i poslušati na web stranici Suradnici u učenju
https://ucitelji.hr/nagradeni-podcasti-u-potrazi-za-boljim-internetom/

Učenicima 4. A razreda i učiteljici dodijeljena je Zahvala za sudjelovanje u nagradnom natječaju, a škola je dobila novu društvenu igru „Budi Internet genijalac“ koja je pohranjena u školskoj knjižnici i dostupna za korištenje svim učenicima i učiteljima.

Ksenija Lekić

Facebook
Twitter
LinkedIn