U Sisku je 29. siječnja 2024. održano Županijsko natjecanje u košarci za učenice i učenike u konkurenciji 7. i 8. razreda. Naše djevojke: Katja Komljenović (6.b), Danna Kukla (8.b), Lucija Bilogrević (8.b), Inja Dragočajac (8.a), Klara Jurić (8.a), Matea Rajić (8.b), Bruna Šulekić (6.b), Mia Blažeković (6.c), Dora Čelar (5.b), Eva Fabijanić (5.b), Lucija Mesić (6.a) i Lena Matoš (7.a) su nakon dvije pobjede protiv Popovače i Kutine izborile finale protiv ŠSD Ribari iz Siska. Pobijedila je ekipa iz Siska uz svoju dominantnu igru u finalu. Naše djevojke su osvojile izvrsnu srebrnu medalju uz vodstvo profesorice Irene Vuković. Čestitke djevojkama!

Naši dječaci: David Marinković (8.a), Roko Klepac (8.a), Sandro Pehar (7.b), Maksim Basarić (8.b), Rafael Prelesnik (7.b), Josip Matoš (8.c), Ilija Komljenović (7.d), Filip Tutić (8.c), Lovre Klanac (7.c), Marin Kos (7.b) i Fran Brtan (7.d) osvojili su odlično 4. mjesto uz vodstvo profesora Donalda Veblea.

Facebook
Twitter
LinkedIn