Prošloga tjedna obilježili smo blagdan Svetoga Nikole, 6. prosinca Sveti Nikola darivao je djecu u RN-i (1. – 4. r.), MRC-u i PS-a. U darovima su se našli slatkiši i školski pribor. Sveti Nikola je poručio svoj djeci da i dogodine ostanu dobri. Dana, 7. prosinca obilježili smo blagdan Svetog Nikole tematskim danom sa slijedećim aktivnostima: vožnja božićnim vlakom Teen expres (relacija Novska – Nova Gradiška – Novska), susret sa djedom Božićnjakom koji je djecu darivao slatkišima te besplatnom predstavom za djecu Magic show Luke Vidovića. U ime naših zadovoljnih i veselih učenika najljepše zahvaljujemo svima koji su svojom donacijom uvelike pridonijeli da bi planirane aktivnosti za Svetog Nikolu u OŠ Novska bile i realizirane: Grad Novska, POU Novska, knjižara Tip Kutina – Novska, Školska knjiga, Alfa, Profil Klett, vjeroučitelj Husret Hasanović, Prehrambena industrija Vindija d. d., Podravka, Zagrebinspekt d. o. o., Željeznički kolodvor Novska, HŽ PP Novska i HŽ PP Zagreb.

Facebook
Twitter
LinkedIn