U ponedjeljak, 4. prosinca 2023. godine u Sisku su podijeljene zahvalnice „Ponos Sisačko-moslavačke županije“. Zahvalnice su uručene školskim sportskim društvima koja su osvojila jedno od prva tri mjesta na državnim prvenstvima, učiteljima i profesorima s područja Sisačko-moslavačke županije čije je rezultate prepoznalo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja, dobitnicima nagrade Zaklade Iskra za nadarenu djecu te učenicima koji su sudjelovali na državnim natjecanjima i učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima. Za značajan uspjeh u području obrazovanja i školskog sporta, zahvalnice su primili i naši učenici i učitelji te ravnateljica Antonija Mirosavljević. Ponosni smo na Osnovnu školu Novska, na naše učenike i učitelje.

Iskrene čestitke svima!

Facebook
Twitter
LinkedIn