Dana, 29. studenog 2023. u našoj dvorani ugostili smo naše prijatelje iz Lipovljana i Jasenovca. Konačno da smo okupili 60-tak učenika koji su željni natjecanja u odbojci. To je pravi praznik. Naši dječaci: David Kitonić (7.c), Ilija Komljenović (7.d), Sandro Pehar (7.b), Rafael Prelesnik (7.b), Marin Kos (7.b), Antonio Zekić (8.a), Maksim Basarić (8.b), Josip Matoš (8.c), Filip Tutić (8.c), Filip Bogunović (8.d), Antonio Mudri-Brežni (8.d), Mihael Došlović (8.e) i Duško Dragaš (8.e) osvojili su prvo mjesto i samim tim plasman na Županijsko natjecanje koje će se održati 13. prosinca u Glini. Naše djevojčice: Inja Dragočajac (8.b), Lucija Bilogrević (8.b), Danna Kukla (8.b), Klara Jurić (8.a), Chiara Idžojtić (8.e), Dunja Bogatić (8.e), Matea Rajić (8.b), Marija Čevizović (8.e), Petra Iličić (7.b), Lena Matoš (7.a), Mia Blažeković (6.c), Marta Galešić (6.b) i Bruna Šulekić (6.b) pobijedile su suparnice iz OŠ Jasenovac i OŠ Josipa Kozarca iz Lipovljana i također izborile plasman na Županijsko natjecanje. Čestitke voditeljima Mladenu Šulekiću i Ireni Vuković.

Čestitke ekipama i sretno!

Poredak na Gradsko-općinskom natjecanju u odbojci kod dječaka:

  • ŠSD Novska
  • ŠSD Slavonac

Poredak na Gradsko-općinskom natjecanju u odbojci kod djevojčica:

  • ŠSD Novska
  • ŠSD Jasenovac
  • ŠSD Slavonac
Facebook
Twitter
LinkedIn