Natjecanje Naboj 2023.

Dana, 24. studenog 2023. tri ekipe učenika 7. i 8. razreda su sudjelovale u međunarodnom online natjecanju Naboj Junior, pod mentorstvom učiteljica Dražene Potočki i Tamare Tomić. Natjecanje se održava u Hrvatskoj, pod organizacijom Udruge Mladi nadareni matematičari “Marin Getaldić”. Međunarodno natjecanje se istovremeno održava u Belgiji (online), Češkoj, Hrvatskoj (online), Nizozemskoj (online), Poljskoj, Slovačkoj i Španjolskoj (online). Najuspješniji školski tim B su činili: Pavle Dabrović, Filip Nikić, Lilu Marenić i Ana Pezer, a uspješno su ih pratili i ostala dva tima, tim A: Teuta Tahiri, Tea Tušek, Eleonora Debeljak i Filip Bogunović, zatim tim C: Jakov Ivaštinović, Petra Iličić i Matea Mareš. Pokazali su vrlo visoko znanje te su se uspješno nadmetali sa vršnjacima iz cijelog svijeta!

Facebook
Twitter
LinkedIn