Nakon prvenstva škole u kojem je sudjelovalo preko 30 učenika i učenica krenuli smo i s pobjedama na Gradsko-općinskom natjecanju. Dana, 21. studenog 2023. u našoj dvorani ugostili smo prijatelje iz Rajića, Lipovljana, Jasenovca i po prvi puta iz Katoličke osnovne škole u Novskoj. Naši dječaci: David Kitonić (7.c), Renato Idžojtić (7.a), Ilija Komljenović (7.d) i Matija Pavić (6.d) osvojili su prvo mjesto i samim tim plasman na Županijsko natjecanje koje će se održati 5. prosinca u Sisku. Naše djevojčice: Katja Komljenović (6.b), Inja Dragočajac (8.a), Lea Ćorić (6.d) i Bruna Šulekić (6.b) pobijedile su suparnice iz OŠ Rajić i također izborile plasman na Županijsko natjecanje. Čestitke voditeljima Mladenu Šulekiću i Ireni Vuković. Hvala i našim sucima Mauru, Sandru, Franu i Chiari.

Čestitke ekipama i sretno!

Poredak na Gradsko-općinskom natjecanju u stolnom tenisu kod dječaka:

  1. ŠSD Novska
  2. ŠSD Rajić
  3. ŠSD Slavonac
  4. ŠSD Jasenovac
  5. ŠSD KOŠUN

Poredak na Gradsko-općinskom natjecanju u stolnom tenisu kod djevojčica:

  • ŠSD Novska
  • ŠSD Rajić.
Facebook
Twitter
LinkedIn