U našoj školi održana je školska audicija na koju su bili pozvani svi učenici. U sklopu školskog projekta i želje za snimanjem himne i spota naše škole, odlučili smo se na audiciju za izvođače. Svoje glasovne sposobnosti i dio svoje osobnosti pokazalo nam je više od trideset učenika koji su pred žirijem otpjevali stihove školske himne „Usred gradskog parka stoji škola naša … „

Audicija

Srca su nam bila velika, naježili smo se nekoliko puta, nasmijali više puta, raznježili i bili ponosni na naše učenike. Trebalo je puno hrabrosti za prijaviti se, stati pred nas i otpjevati uz matricu himnu. Učenici koji su prošli uvježbavaju himnu za daljnju realizaciju projekta. Kako nam je bilo pogledajte mali video… Uskoro očekujte i druge korake ovog glazbenog projekta.
Na projektu rade nastavnice Anja Lekić, Kornelija Čavlović, Tamara Tomić, Valentina Milas Vdović, te nastavnici Dragan Vlajnić, Miroslav Matić i Domagoj Pešut. Dream team!

Facebook
Twitter
LinkedIn