U petak, 27. listopada u našoj školi održano je Sudoku natjecanje. Učenici su bili podijeljeni u dvije skupine: Bistrići – razredna nastava i Kadeti – predmetna nastava. Povjerenik natjecanja je bila učiteljica Tamara Tomić, a učiteljice koje su sudjelovale sa svojim učenicima su: Dražena Potočki, Tea Preksavec, Matea Grabovac, Ivana Tomić, Nataša Tisaj i Tamara Tomić. Učenik Nikola Popović osvojio je sve moguće bodove i ostvario najbolji rezultat u županiji. Na regionalno natjecanje pozvani su: Nikola Popović, Niko Brkić, Dora Vagner Dragić i Ema Androšević.

Rezultati školskog natjecanja su slijedeći:

KATEGORIJA – BISTRIĆI (RAZREDNA NASTAVA):

 1. Nikola Popović
 2. Niko Brkić
 3. Niko Basarić
 4. Lovro Kovačević
 5. Šimun Šlibar

KATEGORIJA – KADETI (PREDMETNA NASTAVA):

 1. Dora Vagner Dragić
 2. Ema Androšević
 3. Oleksii Kryzhanivskyi
 4. Lea Ćorić
 5. Eleonora Debeljak
 6. Lilu Marenić
 7. Mia Blažeković
 8. Dora Čelar
 9. Tena Tobijaš
 10. Lana Tutić
 11. Ema Rebec
Facebook
Twitter
LinkedIn