U ponedjeljak nas je dočekao prekrasan dan, savršen za naše druženje i učenje! Povodom Međunarodnog dana djeteta i Dječjeg tjedna, 2. listopada 2023. godine odlučili smo provesti u igri. Projektni dan pod nazivom „Sve mi to kroz igru“ uključivao je druženje učenika naših Područnih škola Brestača, Bročice i Stari Grabovac s učenicima posebnih skupina koji se školuju u djelomičnoj integraciji i dijela učenika Malog rehabilitacijskog centra. Cilj susreta je bio kroz natjecateljske igre naučiti učenike nešto novo o socijalizaciji, različitostima, pomaganju drugima i timskom radu. Sudjelovalo je ukupno 90 učenika s njihovim učiteljima, vjeroučiteljima i pomoćnicima u nastavi uz voditeljicu i organizatoricu Emiru Navijalić, našu socijalnu pedagoginju. Nama je bilo prekrasno pa s vam dijelimo djelić atmosfere kroz fotografije.

Facebook
Twitter
LinkedIn