Dana 4. rujna 2023. godine naša škola postala je bogatija za još jednu generaciju prvašića. Ovogodišnji su prvašići hrabro i veselo kročili u našu matičnu školu i dvije područne škole. Svečani doček prvašića i njihovih roditelja počeo je u 13 sati u PŠ Brestača te u 14 sati u PŠ Bročice. Za učenike matične škole organiziran je doček u školskom dvorištu točno u 12 sati. Nakon prvog školskog zvona i himne, učenike i roditelje pozdravili su učenici naše škole prigodnim programom dobrodošlice. Nakon programa, roditelje i učenike pozdravila je ravnateljica Osnovne škole Novska, Antonija Mirosavljević i gradonačelnica grada Novske Marija Kušmiš, koja je u ime grada svim prvašićima uručila poklone iznenađenja. Prvašićima su predstavljene njihove učiteljice, s kojima su se, nakon prve prozivke i fotografiranja, uputili u svoje učionice.

Svim prvašićima želimo sretan i uspješan početak školovanja!

Facebook
Twitter
LinkedIn