Petak, 08 Srpanj 2022 09:16

Žubor

Napisao/la sanja

Tema ovogodišnjeg školskog lista vezana je uz sport. Sportska škola? Pitanje na koje ćete, nadamo se, moći odgovoriti nakon što pročitate što smo vam pripremili. U temi broja možete pronaći: izvješća o uspjesima, razgovore s trenerima, pisanu anketu, problemski članak, razgovore sa sportašima, križaljke, kvizove, rebuse, dojmove s utakmice i posjeta knjižnici. Temu broja uljepšavaju kreativni radovi učenika izrađeni u suradnji s učiteljicama Likovne kulture Kornelijom Krnić i Jasenkom Gugić. Donosimo vam još zanimljivih rubrika. Pisali smo o uspjesima, tradicijama, projektima... Istaknuli smo važnost čitanja. Uvrstili smo razne novinarske vrste, poput osvrta i kolumne. Radovi naših učenika krase i ovaj broj. Nadamo se da ćete uživati u čitanju!

Za školu: Antonija Mirosavljević, ravnateljica Osnovne škole Novska

Odgovorna urednica: Andreja Puškaš, učiteljica Hrvatskoga jezika

Glavna urednica: Lucija Erjavec, 7. f

Novinari: Dea Bajević (7. f), Lana Domitrović (7. f), Lucija Erjavec (7. f), Viktorija Koran (7. f), Matija Miličević (7. f), Laura Pezer (7. e), Sara Plažanin (7. e), Korina Rijetković (7. e), Andrea Tobijaš (7. f)