Ponedjeljak, 27 Lipanj 2022 14:33

Katalog dodatnih obrazovnih materijala

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Poštovani roditelji, 

sukladno Odluci o korištenju komercijalnih drugih obrazovnih materijala donosimo Vam katalog koji možete preuzeti na ovoj poveznici. Navedene materijale potrebno je kupiti za rad u novoj 2022./2023. školskoj godini. Obrazovni materijali podijeljeni su prema oblicima školovanja učenika (redovan program, redoviti program uz prilagodbu sadržaja i individualizirane postupke te poseban program). Također, u napomeni je naznačeno koji materijali će se naručivati preko škole te ukoliko se koriste isključivo u područnoj školi. Ukoliko imate pitanja ili nedoumica slobodno se obratite razrednicima za pomoć. 

S poštovanjem, 

ravnateljica Antonija Mirosavljević, prof. 

Pročitano 276 puta

 

Raspored zvona


raspored sati 2022

Autobusne linije

vozni red