Četvrtak, 06 Siječanj 2022 18:21

Humanitarna akcija

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

 

Kako bolje započeti 2022. godinu nego humanitarnom akcijomTurističko informativni centar NovskaNovokom NovskaNovska - otvorena za nove pogledeOsnovna škola Novska TS Ambar organiziraju humanitarnu akciju za obnovu kuće obitelji Čavlović u Kozaricama, koja je nedavno izgorjela u požaru. 

Započnite s nama 2022. godinu pomažući drugima!

Pozivamo Vas da pridonesete svojim dobrovoljnim prilozima, a zauzvrat Vas Turistička zajednica Grada Novske i Novokom Novska časte kuhanim džinom, djelatnici Osnovne škole Novska časte kuhanim vinom kojim su osvojili prvo mjesto na Natjecanju u kuhanju vina, a TS Ambar časti svirkom za dobru atmosferu!
Pridružite nam se u subotu, 8.1. 2022. od 18 sati u Novljanskom ćošku kod klizališta.

Naglašavamo da ova humanitarna akcija podržava #ZeroWaste, što znači da težimo konceptu života s manje otpada. Ovo je prava prilika da dokažemo kako je moguće smanjiti upotrebu jednokratnih čaša. Ponesite svoje čaše i šalice ili se poslužite našim staklenim višekratnim čašama.

Pročitano 84 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 06 Siječanj 2022 18:38
Više u ovoj kategoriji: « ZRNCE DOBROTE

 

Raspored zvona


Raspored zvona 2020 2021 22

Autobusne linije

novi prijevoz