Petak, 30 Travanj 2021 07:43

Povratak u školske klupe

Napisao/la Matea Marenic

Poštovani roditelji,

Zbog poboljšanja epidemiološke situacije u našoj školi, od ponedjeljka, 3. svibnja 2021. godine, učenici razredne nastave vraćaju se u školske klupe.

U matičnoj školi, nastava će biti organizirana u jutarnjoj smjeni za sve učenike razredne nastave, a u područnim školama učenici su u smjenama- „A“ smjena ujutro, „B“ smjena popodne.

Učenici predmetne nastave, posebne skupine i učenici Malog rehabilitacijskog centra nastavljaju s online nastavom do poboljšanja situacije u njihovim razrednim odjelima..

Podsjećamo Vas da su na snazi još uvijek pojačane epidemiološke mjere, te Vas molimo da upozorite svoju djecu na važnost pridržavanja istih.

Veselimo se povratku naših učenika te se nadamo da ćemo kraj nastavne godine dočekati zajedno!

S poštovanjem,

Antonija Mirosavljević, ravnateljica