Četvrtak, 22 Travanj 2021 09:52

OBAVIJEST! Prelazak na Model C održavanja nastave

Napisao/la Matea Marenic

Poštovani roditelji,

zbog pogoršanja epidemiološke situacije u našoj školi od petka, 23. travnja 2021. godine, prelazimo na Model C.
Online nastava održavat će se do ponedjeljka, 3. svibnja 2021. godine kako bismo spriječili daljnje širenje zaraze i smanjili broj učenika u izolaciji.
U nadi da ćemo kraj nastavne godine dočekati u školskim klupama, molimo Vas da se pridržavate epidemioloških mjera i pojačano pratite zdravstveno stanje Vaše djece.
Učitelji će obavijestiti učenike o pravilima te načinu održavanja online nastave.

Učenici su dužni svakodnevno pratiti obavijesti u virtualnim učionicama u Teams-u ili Viber, Whatsapp grupama, te obavljati postavljene nastavne zadaće u zadanim rokovima. Prisutnost svakog učenika u virtualnoj učionici i njegov rad se prati, a u slučaju izostanka istog, roditelj je dužan opravdati izostanak.

Molimo Vas, redovno pratite obavijesti na našim službenim stranicama.

S poštovanjem,

Antonija Mirosavljević, ravnateljica