Treći razredi

Jedna olovka skupa,

posve nova i tupa neprekidno je cvilila da bi se šiljila, pa joj se jedan šiljo smilio i non-stop je olovku šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, šiljio, i šiljio. Na kraju kad je shvatila kako se skratila, silno je patila. Srce joj i danas od uzbuđenja zalupa kad se sjeti divnih dana dok je bila tupa. Zvonimir Balog


 

Ponedjeljak, 23 Siječanj 2023 14:49

Učenici 3.C razreda u Gradskoj knjižnici

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)

 

U sklopu projekta "Naša mala knjižnica", učenici 3.C razreda posjetili su Gradsku knjižnicu i čitaonicu "Ante Jagar". Slušali su priču O zecu koji se volio smijati, književnika Grigora Viteza. Nakon odslušane priče, proveli su likovnu radionicu - razglednice. Zabavili su se upoznajući kulture drugih država.

Pročitano 313 puta

 

Raspored zvona


raspored sati 2022

Autobusne linije

Prijevoz učenika 2023 page 0001