Četvrtak, 16 Ožujak 2023 07:50

IZVRSTAN USPJEH U ČITANJU

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

 

U Osnovnoj školi Zorke Sever u Popovači 8. ožujka održano je županijsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda“. Učenice Viktorija Koran (8. f), Korina Rijetković (8. e) i Kristina Marenić (8. d) natjecale su se u kvizu znanja. Postigle su odličan rezultat i osvojile su četvrto mjesto! Mentorice su Željka Draganić, Sanja Lozer i Andreja Puškaš. U kategoriji kreativnog uratka našu školu predstavljala je Dea Bajević (8. f). Izradila je kreativan uradak i održala govor o njemu. Mentorica je Andreja Puškaš. Dea je postigla izvrstan rezultat i upućuje se na državno natjecanje! Čestitamo!

Pročitano 50 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 16 Ožujak 2023 07:58

Autobusne linije

Prijevoz učenika 2023 page 0001