Petak, 01 Srpanj 2022 08:45

ŽUPANIJSKO I DRŽAVNO NATJECANJE

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Nacionalni projekt „Čitanjem do zvijezda“ ove je nastavne godine proveden u našoj školi. Učiteljice Hrvatskoga jezika Andreja Puškaš i Željka Draganić te knjižničarka Sanja Lozer provele su projekt s učenicima petog, sedmog i osmog razreda. Unutar projekta održano je i natjecanje u dvije kategorije: kviz znanja, kreativni uradak. Na županijskom natjecanju našu su školu predstavljale četiri učenice. Učenice Sara Plažanin (7. e), Melanija Tomasović (8. e) i Jelena Martić (7. d) natjecale su se u kvizu znanja. Zbrojeni su njihovi pojedinačni rezultati i ekipno su zauzele treće mjesto u Sisačko-moslavačkoj županiji. Učenica Lilu Marenić (5. c) izradila je i prezentirala kreativni uradak te se plasirala na državno natjecanje. Iako je tek peti razred, Lilu je našu školu odlično predstavila na državnom natjecanju te je pokazala da je kreativna i da zbilja voli čitati. Čestitamo učenicama i mentoricama!

Pročitano 85 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 01 Srpanj 2022 08:53

Autobusne linije

vozni red