Bročice

PODRUČNA ŠKOLA


 

U PRO Bročice su četiri razredna odjela, a nastava je organizirana u dvije smjene. U školskoj godini 2017./ 2018. PRO Bročice pohađa 53 učenika.

Četvrtak, 22 Travanj 2021 18:06

Dan planeta Zemlje

Napisao/la Matea Marenic
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Učenici 2. i 3. razreda PŠ Bročice obilježili su  Dan planeta Zemlje različitima aktivnostima. Jedna od aktivnosti je bila izrada makete našeg planeta kaširanjem recikliranog papira. Istaknuli smo važnost očuvanja i zaštite prirode s naglaskom na ledene pokrivače. Aktivnosti smo završili s eko porukom:  ČUVAJMO I ŠTITIMO ZEMLJU - NAŠ JEDINI DOM.

 

Free Free Earth Day Clipart, Download Free Free Earth Day Clipart png  images, Free ClipArts on Clipart Library

Pročitano 53 puta
Više u ovoj kategoriji: « Dan planeta Zemlje

Autobusne linije

pri