Subota, 18 Ožujak 2023 11:47

Županijsko natjecanje u atletici

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(3 glasova)
 
U Kutini, 14. ožujka 2023. održano je Županijsko natjecanje u atletici za učenike i učenice u konkurenciji za 7. i 8. razred. Naši su dječaci osvojili 1. mjesto. Članovi ekipe su: Zvonimir Rajković (8.b), Matija Vidaković (8.e), Luka Horvat (8.f), Šimo Vidić (8.a), Moris Marenić (8.d), Renato Idžojtić (6.a), Patrik Krmpotić (8.f), Bartol Vidaković (8.a) i Ivan Marijan (8.a). Dečki su osvojili zlatnu medalju! Ivan je bio prvi sa 65,60 m u bacanju vortexa. Prebacio je osobni i školski rekord za 7 m. Bartol je bio prvi u skoku u vis, također oborivši osobni i školski rekord sa 165 cm. Patrik je bio drugi sa skokom 4,52 m. Šimo je bio treći na 100 m otrčavši za izvanrednih 12:86. Matija je bio odličan šesti u bacanju kugle sa 10,00 m. Luka je usprkos padu koji je prouzročio trkač protivničke ekipe uspio osvojiti 3 dragocjena boda. U štafeti smo bili 6. i tako došli do pobjede. Čestitke dečkima na lavovskoj borbi za svaki centimetar i stotinku. Voditelj je bila Irena Vuković, prof. Dječaci su osvajanjem prvog mjesta ostvarili pravo nastupa na Državnom prvenstvu koje će se održati 3. i 4. travnja u Puli.
Naše djevojke su bile u zlatnoj sredini. Članovi ekipe su: Marijana Kasmiler (8.e) koja je sa skokom u dalj od 3,99 m zauzela 2. mjesto, Gabrijela Čutić (6.c), Anja Šulekić (8.a), Ana Bilandžija (6.c), Matea Rajić (7.b), Klara Jurić (7.a), Inja Dragočajac (7.a) i Katja Komljenović. Voditelj je bio Mladen Šulekić, prof.
 
Čestitamo našim atletičarima!
Pročitano 333 puta

 

Raspored zvona


raspored sati 2022

Autobusne linije

Prijevoz učenika 2023 page 0001