EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Četvrtak, 14 Listopad 2021 10:02

eTwinning projekt DANI JABUKA, DANI ZDRAVE HRANE

Napisao/la sanja

Mjesec listopad je mjesec u kojem obilježavamo Svjetski dan zdrave hrane i Dan jabuka.

Učenici 2. A razreda i učiteljica Ksenija provode projekt „Dani jabuka, dani zdrave hrane“. Ovih dana su jabuke i zdrava hrana glavna tema u svim nastavnim područjima. Rješavaju zanimljive zadatke, uče o zdravoj hrani u nastavi Prirode i društva, pjevaju o jabukama, slikaju ih, pišu rečenice i smišljaju priče. Uoči 16. listopada, Svjetskog dana zdrave hrane, sami su napravili desert koji su s užitkom pojeli. Oprane i naribane jabuke pomiješali su s medom. Svi su se okušali, manje ili više spretno, u ribanju jabuka i uživali u zajedničkoj aktivnosti.

Pogledajte videozapis na https://youtu.be/Fs2LT551Hdg

vozni red