eTwinning

EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA


 

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Utorak, 05 Listopad 2021 15:54

Projekt eTwinning - “Unterrichtsthemen mal anders”

Napisao/la sanja
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

U Osnovnoj školi Novska provodi se eTwinning projekt pod nazivom “Unterrichtsthemen mal anders”, pri čemu se obrađuju sveprisutne teme iz udžbenika na drugačiji način. Tijekom provođenja projekta, učenici će imati priliku upoznati se s različitim digitalnim alatima i programima te kroz njihovu uporabu steći i pospješiti znanje o četiri osnovnim jezičnim kompetencijama. Predstavljanjem obitelji, škole, zemlje, svojih idola, kreiranjem stripova, interaktivnih slika, uporabom videa u nastavi, debata i prezentacija učenici će dobiti uvid u nove pristupe rada s poznatim temama. Očekivani rezultati: stjecanje pozitivnog odnosa prema učenju stranih jezika, razvoj digitalnih i produkcijskih jezičnih vještina. U projekt su uključeni učenici 5. i 6. razreda OŠ Novska s učiteljicom Marijanom Čevizović te učenici iz 3. poljske škole, koji uče njemački kao 1. ili 2. strani jezik.

 

Pročitano 428 puta

Autobusne linije

vozni red