eTwinning

EUROPSKA ŠKOLSKA ZAJEDNICA


 

Komuniciraj, surađuj, radi projekte, dijeli i osjećaj se kao dio najveće školske europske zajednice.
Najnovije obavijesti vezane uz ovu tematiku u našoj školi možete pratiti na ovim stranicama.

Utorak, 06 Listopad 2020 09:38

Nagrađeni eTwinning projekti 2020.

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Školska godina 2019./2020. je bila nepredvidiva i učenici i učitelji nisu bili u mogućnosti realizirati sve planirane eTwinning projekte. Ipak, završeni eTwinning projekti su bili uspješni i kvalitetni te su nagrađeni Nacionalnom oznakom kvalitete.

Nacionalna oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinning projektima i potvrda je da je projekt dosegao propisanu razinu kvalitete u njihovoj zemlji. 

Kriteriji za oznaku kvalitete su pedagoška inovativnost, implementacija u kurikulum ili NPP, komunikacija među partnerskim školama, razmjena ideja i materijala, uporaba IKT-a, te rezultati, učinak i priložena dokumentacija koja to potkrjepljuje. Učiteljica Dražena Potočki i njeni učenici nagrađeni su za eTwinning projekt Webučionica, a učiteljica Ksenija Lekić i učenici 4. A razreda za projekte Webučionica i Matematika kroz strip i karikaturu.

Ove nagrade su još jedan dokaz da Osnovna škola Novska opravdano nosi ime eTwinning škola.

Nagrada školi je po drugi puta dodijeljena u ožujku 2020. godine.

Pročitano 655 puta

Autobusne linije

vozni red