Ponedjeljak, 10 Lipanj 2019 17:37

OBAVIJEST! Nastava u srijedu, četvrtak i petak

Napisao/la

 

U srijedu, 12. 6. 2019.,  zbog ŽSV matematičara, nastava će biti skraćena 5 minuta te A smjeni 6. sat završava u 12:40, dok nastava za B smjenu počinje u 13:00 sati, a završava u 17:40

U četvrtak, 13. 6. 2019., zbog Završne priredbe, nastava će biti skraćena 15 minuta te A smjeni 6. sat završava u 11:40, dok nastava za B smjenu počinje u 12:00 sati, a završava u 15:40.

Završna priredba počinje u 18:00 sati u kinu POU Novska.

U petak, 14. 6. 2019., učenici će imati 2 sata sa svojim razrednicima prema sljedećem rasporedu:

A smjena – od 9:00 do 10.35

B smjena – od 11:30 do 13:05

Prijevoz učenika putnika će biti usklađen s rasporedom te će biti objavljen na web stranici škole.

Ponedjeljak, 10 Lipanj 2019 17:29

OBAVIJEST!

Napisao/la
Ponedjeljak, 10 Lipanj 2019 16:43

Pozivnica za završnu svečanost

Napisao/la

Program završne svečanosti možete pogledati skeniranjem koda: 

kod

 

Subota, 08 Lipanj 2019 17:39

Državno natjecanje u atletici

Napisao/la

 

Nakon što su postigli izvrstan rezultat na Županijskom natjecanju osvojivši prvo mjesto i plasiravši se na Državno natjecanje, naše atletičarke bile su od 20.- 21. 5. 2019. u Splitu.

Djevojke su zauzele  19. mjesto. Čestitamo djevojčicama na postignutom rezultatu te se veselimo novim sportskim uspjesima! 

U ekipi su nastupile: Ira Sogonić (7.e), Dorotea Rajić (7.d), Iva Vidiček (7.d), Anita Zekić (7.d), Lukrecia Prka (7.d), Lucija Mežnarić (7.a), Hana Basarić (6.d), Paula Santo (8.d) i Iva Kozić (6.c).

Subota, 08 Lipanj 2019 17:20

Državno rukometno natjecanje u Poreču

Napisao/la

 

Nakon što su postigli izvrstan rezultat na Županijskom natjecanju osvojivši prvo mjesto i plasiravši se na Državno natjecanje, naši rukometaši bili su od 2.-5. 5. 2019. u Poreču.

Nakon prve pobjede protiv bjelovarske osnovne škole, uslijedio je na žalost poraz protiv Gospića, pa tako nisu uspjeli „proći“ grupnu fazu i samim tim zauzeli su 9. mjesto. U svakom slučaju čestitamo dečkima! 

Dečki su nastupili u sastavu: David Carić (8.a), Ante Lovrić (8.b), Manuel Gavranović (8.b), Marko Mađerić (8.c), Luka Milinković (8.b), Marijan Marijan (8.a), Patrik Komljenović (8.d), Dominik Marenić (8.a), Filip Božić (8.b), Marko Rogulja (7.d), Karlo Vasko (8.b) i Ivan Srdarević (6.c).

Subota, 08 Lipanj 2019 17:10

Natjecanje u atletici

Napisao/la

 

Prekrasan sunčan dan dočekao je 210 učenika 5. i 6. razreda u Kutini na savršeno pripremljenom stadionu Športskog centra. Svi su došli pokazati svoje umijeće u kraljici sportova - atletici. 
Naše djevojčice zauzele su 9. mjesto, a našim dječacima za tri boda „pobjeglo“ je prvo mjesto.

Dječaci  su nastupili u sastavu: Luka Matoš (5.e), Filip Dujmović (5.e), Noa Sertić (6.d), Ivan Srdarević (6.c), Lukas Antešević (6.d), Marko Krunić (6.d), Mihael Prelesnik (6.b), i Viktor Barešić (6.d)  osvojili su 2. mjesto.

Čestitamo!

 

Na Županijskom natjecanju u rukometu za djevojčice 5. i 6. razreda, koje je u organizaciji Školskog sportskog saveza SMŽ održano 16. 04. 2019. u dvorani SŠ Novska, naše djevojčice:

Paula Grgić (6.c), Lana Matoš (6.c), Elena Mlinar (6.c), Hana Basarić (6.d), Laura Bilandžija (6.d), Majamarija Žunić (5.b), Ela Poklatko (6.a), Marija Domitrović (5.c), Sara Sublija (6.b), Maja Vagner Dragić (6.d), Anamarija Markić (5.a), Lana Baić (5.a), Mia Nikić (5.c) i Irma Stanivuković (5.a) osvojile su 2. mjesto.

Čestitamo!

Subota, 08 Lipanj 2019 13:46

Županijsko natjecanje u košarci

Napisao/la

 

U ponedjeljak, 15. travnja 2019. godine, u dvorani SŠ Novska, u organizaciji Školskog sportskog saveza SMŽ održano je Županijsko natjecanje u košarci u kojem su sudjelovale 4 ekipe košarkaša petih i šestih razreda. 

Naši dječaci Marian Čelan (6.d), Ivan Srdarević (6.c), Robert Šehić (6.d), Mihael Prelesnik (6.b), Kristijan Dobrić (6.b), David Perak (6.b) i Lukas Antešević (6.d) osvojili su srebrnu medalju.

Čestitamo!

Subota, 08 Lipanj 2019 13:32

Županijsko natjecanje u rukometu

Napisao/la

 

U petak, 12. travnja 2019. godine, u dvorani SŠ Novska održano je Županijsko natjecanje u rukometu za dječake 5. i 6. razreda u organizaciji Školskog sportskog saveza SMŽ. 

Naši dječaci Jakov Vukelić (6.b), Frano Brtan (6.a), Mihael Prelesnik (6.b), Luka Matoš (5.e), Roko Movrić (6.a), Marin Kesić (6.d), Ivan Srdarević (6.c), Marin Ciprijanović (5.e), Luka Slišković (5.a), Kristian Jurić (5.e), Ivan Marijan (4.b), Karlo Martinović (5.d), Tomo Kozić (5.d) i Niko Gavranović (6.b) osvojili su 4. mjesto.

Čestitamo!

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1