Četvrtak, 12 Prosinac 2019 12:38

NATJEČAJ- Pomoćnik u nastavi

Natječaj možete preuzeti na ovoj poveznici.

Srijeda, 11 Prosinac 2019 11:23

OBAVIJEST! Nastava u petak, 13. 12. 2019.

Poštovani roditelji i učenici,

u petak, 13. 12. 2019. godine, nastava će se održati prema uobičajenom rasporedu, ali će sati biti skraćeni 5 minuta zbog održavanja sjednice Učiteljskog vijeća.

Prijevoz za učenike putnike bit će organiziran prema rasporedu zvona.

Povratak kućama autobusom za učenike putnike, koji su u jutarnjoj smjeni, bit će u 12:50h ispred škole, a za učenike u poslijepodnevnoj smjeni u 18:50h

Ravnateljica Antonija Mirosavljević

Ponedjeljak, 09 Prosinac 2019 21:07

Školski medni dani

Naša škola sudjelovala je u Programu školskog mednog dana

Svrha programa je educiranje djece i njihovih roditelja o važnosti konzumiranja meda kao i uključivanja meda u prehranu, a slijedom čega će se osigurati stvaranje boljih uvjeta za pozicioniranje meda hrvatskih pčelinjaka na tržištu.

Potreba za Programom proizlazi, također, iz činjenice da je u ranoj razvojnoj fazi djece moguće oblikovati prehrambene navike djece s ciljem trajnog povećanja udjela meda u njihovoj prehrani.

Program se provodi na čitavom teritoriju Republike Hrvatske u prvim razredima osnovnih škola, na dan 9. prosinca 2019. godine, u svrhu:

• promocije meda lokalnih proizvođača koji se pakira u Nacionalnu staklenku,
  • povećanja unosa meda u prehrani djece,
  • podizanja razine znanja o važnosti meda kao sastavnog dijela pravilne i nutritivno povoljnije prehrane,
  • educiranja učenika o važnosti pčelarstva za sveukupnu poljoprivrednu proizvodnju i biološku raznolikost.            Slikovni rezultat za bee clipart
Ponedjeljak, 09 Prosinac 2019 20:01

Božićni duh u našoj školi

Uz vrijedne ruke naših učiteljica, školski hodnici i učionice osvanule su u božićnom duhu.

U tom ozračju veselimo se novim školskim zgodama te nestrpljivo odbrojavamo do Božića.

Povezana slika

Četvrtak, 05 Prosinac 2019 19:15

Četiri čarobne riječi

Dana, 5. 12., ususret blagdanu Svetog Nikole, Grad Novska poklonio je učenicima razredne nastave  mađioničarsku predstavu "Četiri čarobne riječi",  u kojoj je gostovao mađioničar Luka Vidović. Predstavu su gledali učenici i učiteljice/učitelji iz osnovnih škola: Osnovna škola Novska, Područne škole - Brestača, Stari Grabovac i Bročice, Katolička osnovna škola Novska, Osnovna škola Rajić, Osnovna škola Josipa Kozarca Lipovljani te njihove područne škole.

Učenici  su se zabavili uz smiješnu, zabavnu i interaktivnu predstavu, a pritom ponovili četiri čarobne riječi; hvala, molim, izvoli, oprosti.

Slikovni rezultat za st. nicholas clipart

Srijeda, 04 Prosinac 2019 16:10

Proglašenje pobjednika

Pobjednica natjecanja za izbor loga unutar Erasmus+ projekta "Our natural heritage, food and folclore" je učenica Iva Vidiček. Njezin logo ide u daljnje natjecanje s ostalim partnerom za izbor dvogodišnjeg loga projekta.

IMG 9d982ebe4afb670c76655b6bb90c4d89 V

Čestitamo!

Slikovni rezultat za party emoji

Utorak, 03 Prosinac 2019 16:07

Haiku kraj mogile

U studenom 2019., objavljeni su rezultati natječaja Haiku kraj mogile, Oroslavje 2019. Naša mala haiđinka  učenica 3. b razreda, Simona Zukanović, dobila je 1. nagradu za svoju hajgu na temu Most, Ema Rebec 2. nagradu, a Lana Hladnić pohvalu. Hajga Sare Sorić također je objavljena u brošuri 3. susreta haiđina u Oroslavju. Mala prvonagrađena haiđinka Simona Zukanović sudjelovala je zajedno sa svojom mentoricom Jasnom, u subotu 30. studenoga 2019.,  na Susretima haiđina u Gradskoj knjižnici Oroslavje gdje je primila 1. nagradu za svoju hajgu (ilustrirani haiku). Dodijeljene su zahvalnice i mentorima, ali i školama koje su sudjelovale na natječaju.

Čestitamo!

Slikovni rezultat za party emoji

Ponedjeljak, 02 Prosinac 2019 15:45

OBAVIJEST! Početak nastave

Poštovani roditelji i učenici,

nakon okončanja pregovora sindikata s Vladom RH te postignutog kompromisa u dogovoru, od sutra ujutro prekida se štrajk. Učenicima "A" smjene nastava počinje ujutro od 08:00h, a učenicima "B" smjene popodne od 14:00h.

Prijevoz za učenike putnike bit će organiziran prema redovnom rasporedu.

Zahvaljujemo se svima na strpljenju i razumijevanju jer bez Vaše podrške ne bismo uspjeli!

Slikovni rezultat za thank you

Ravnateljica i djelatnici OŠ Novska

Četvrtak, 28 Studeni 2019 13:48

OBAVIJEST! ŠTRAJK!

❗PETAK, 29. 11. 2019., ŠTRAJK❗

Poštovani roditelji i učenici,

zbog neuspješnog postupka mirenja između Vlade i školskog sindikata i dalje traje frontalni štrajk svih škola u cijeloj Hrvatskoj, stoga se nastava neće održati ni u petak, 29. 11. 2019. god.

Obveza škole je da učenike koji sutra dođu u školu na odgovarajući način zbrine. Učenici koji ne dođu u školu neće dobiti neopravdane sate. Učenicima koji sutra dođu u školu, osigurati ćemo boravak u školi na način na koji to bude moguće obzirom da su svi zaposlenici, osim ravnatelja, u štrajku.
Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja javite se ravnateljici na broj 0916063312.

Zahvaljujemo roditeljima na dosad iskazanoj podršci i razumijevanju, te se nadamo da i ovaj put Vaša podrška neće izostati!

Ravnateljica Antonija Mirosavljević
Stranica 1 od 129