Četvrtak, 07 Studeni 2013 18:01

Zdrav za 5

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Prema projektu prevencije Ministarstva unutarnjih poslova, Ministarstva zdravlja i Ministarstva zaštite okoliša i prirode pod nazivom  „Zdrav za 5“, dr. Suzana Fabijanić održala je predavanje učenicima osmih razreda .

 

Tema je bila „Prevencija pijenja alkohola“ koja je prezentirana sa zdravstvenog aspekta štetnosti konzumacije alkohola, učenicima je prezentirano kako alkohol i droge utječu na zdravlje i ponašanje pojedinca, imenovali su rizična ponašanja koja se često javljaju u alkoholiziranom stanju.

Djeca su također sudjelovala u predavanju iznoseći svoje mišljenje i ideje o alkoholizmu i prevenciji istog.

Pročitano 1778 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 07 Studeni 2013 19:07

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1