Utorak, 02 Srpanj 2013 13:27

Završna svečanost učenika osmih razreda

Napisao/la vanesa
Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Završna svečanost učenika osmih razreda


U subotu 29. lipnja u prepunom Gradskom kinu Novska održana je svečana podjela svjedodžbi učenicima osmih razreda Osnovne škole Novska.

 

U uvodnom dijelu predstavili su se osmaši košarkaškom koreografijom, a potom su u koloni u kino ušli slavljenici, 130 učenika koji su uspješno završili osmogodišnje školovanje. Prije svečane podjele premijerno je prikazan  lib dub glazbeni spot osmaša i prezentacija fotografija iz osmogodišnjeg školovanja koje su učitelji Miroslav Matić, Domagoj Pešut i Kristina Grdur pripremili za ovu svečanost. Učenici su zahvalili učiteljima razredne nastave  Jasni Popović, Sanji Hrvojić, Jakovu Preksavcu, Miroslavu Matiću, Kseniji Lekić, Zrinki Šunjo, Veri Kos, Justini Potalec, Snježani Kasumović, Dubravki Kokan i Ljerki Vukelić koji su, uz učitelje predmetne nastave, dali veliki doprinos u njihovom odgoju i obrazovanju. Učenici su, ove godine, bili raspoređeni u 5 razrednih odjela  i tim redom su im razrednici Marija Bjelanović, Anka Majnarić, Šimun Klarić, Vesna Merhaut i Marija Dragić podijelili svjedodžbe. Pohvalnice je podijelila ravnateljica Antonija Mirosavljević, a nagrade ponajboljim učenicima ove generacije gradonačelnik Vlado Klasan.  Nagrađeni su učenici  Dorotea Čevizović, Janja Tomić,  Ivana Tutić, Barbara Martić,  Karlo Radočaj, Davor Andrić, Petra Kalanja,  Karolina Marenić, Dragan Ilić, Luka Kolar, Ilan Smetko, Enni Hrvojić, Ivana Lončar i Andrea Pupilo.

Pročitano 3072 puta

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1