Petak, 21 Lipanj 2013 08:54

Popis učenika za prvi razred

Napisao/la Vanesa
Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

Popis učenika za prvi razred

 

 

1.a učiteljica Jasna Popović

-svi učenici uče engleski jezik

-PB=dijete ide u produženi boravak

- nastava tijekom godine u prijepodnevnoj smjeni

 

1. Marko Močnik      PB

2. Luka Franković    PB

3. Ivano Kukla        PB

4. Ivan Medner

5. Mihael Kadliček    PB

6. Boris Komljenović PB

7. Roko Movrić

8. Niko Gavranović   PB

9. Matija Škovrlj

10. Leon Iličić          PB

11. Filip Mijadžiković PB

12. Matej Berić         PB

13. Jan Vučić            PB

14. Noa Domitrović   PB

15. Filip Tutić

16. Ivan Rodić         PB

17. Fran Štivojević   PB

18. Frano Brtan

19. Matej Jupek

20. Mihael Prelesnik

21. Danijela Iličić

22.Lucija Šašković   PB

23. Nika Iličić

24. Patricija Jelinek

25. Dora Šneperger

26. Vlatka Kovačević

27. Elena Mlinar

 

1.b učiteljica Snježana Kasumović

- dio učenika uči engleski, dio uči  njemački jezik

- PB- produženi boravak

- nastava tijekom godine u prijepodnevnoj smjeni

 

ENGLESKI JEZIK

1. Kristijan Dobrić

2. Luka Dabrović     PB

3. Filip Dujmović

4. Marin Kesić         PB

5. Paula Grgić         PB

6. Josip Lalić           PB

7. Gabrijel Almaši   PB

8. Ivan Banović

9. Filip Deubler     

10. Viktor Barešić

11. Marko Perošević  PB

12. Marija Došlović    PB

13. Dora Pavić          PB

14. Stella Dragomanović   PB

15. Laura Bilandžija          PB

16. Maja Vagner Dragić     PB

17. Jakov Jugović

18. Marino Tadić

19. Dominik JOlić        PB

20. Jakov Šobak

NJEMAČKI JEZIK

21. Lidija Beriša

22. Robert Šehić

23. Marko Krunić      PB

24. Luka Čevizović    PB

25. Hana Basarić      PB

26. Lukas Antešević  PB

27. Marian Čelan      PB

28. Gabriela Majdandžić   PB

 

1.c učiteljica Justina Potalec

- dio učenika uči engleski, a dio njemački jezik

- učenici nastavu pohađaju u B smjeni

 

ENGLESKI JEZIK

1. Magdalena Pintar

2. Toma Fijačko

3. Iva Kozić

4. Mihael Borović

5. Valentino Egredžija

6. Martin Mrla

7. Ivan Vuković

8. Blaženko Lončarević

9. Karlo Ugrica

10. Lovro Grgić

11. Ivan Dandić

12. Ivan Pranjić

13. Gabrijel Jambrišak

14. Lana Matoš

15. Ivan Srdarević

16. Lana Pavković

17. Lucija Kušan

NJEMAČKI JEZIK

18. Antonija Pavić

19. Antonio HUkar

20. Leona Lumbić

21. Fatima Beriša

22. Dario Kasmiler

23. Ines Vojković

24. Noa Sertić

Pročitano 3812 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 21 Lipanj 2013 09:25

 

Raspored zvona


raspored2017