Ponedjeljak, 10 Lipanj 2013 19:21

Završna svečanost

Napisao/la Vanesa
Ocijeni sadržaj
(5 glasova)

Završna svečanost učenika Osnovne škole Novska održana je 7. lipnja 2013. godine s početkom u 19 sati u kinodvorani Pučkog otvorenog učilišta grada Novske.


Glavna koordinatorica priredbe bila je učiteljica Željka Draganić.Dvorana je bila popunjena do posljednjeg mjesta, posjetitelji su velikim pljeskom nagradili Veliki pjevački zbor prof. Anje Lekić, Mali pjevački zbor učitelja Miroslava Matića i Domagoja Pešuta,učenike prof. Ane Bajzek i Tamare Tomić,te učenike učiteljica -  Ljubice Puškaš, Justine Potalec, Ankice Kasumović, Marijane Kaurin, Nikoline Šepović,  Jasne Popović-Poje, Blanke Maričić i Đurđice Italo.

Posebno su tijekom programa istaknuti učenici koji su postigli izvanredne rezultate na natjecanjima i smotrama, te im je ravnateljica Antonija Mirosavljević predala zahvalnice.

Ravnateljica je predala zahvalnice i poklone našim dragim, uskoro umirovljenim, učiteljicama- Ani Bajzek, Anki Đukić i Jeleni Veble, koje su četreset i više godina posvetile odgoju i obrazovanju mnogih novljanskih generacija učenika.
Svim učenicima želimo uspješan kraj još jedne školske godine.

Pročitano 2701 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 02 Travanj 2014 12:56

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1