Petak, 30 Ožujak 2012 19:46

PROLJETNO ČIŠĆENJE U PRO STARI GRABOVAC Istaknuto

Napisao/la Marijana
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

Prošli tjedan smo se radovali dolasku proljeća, a danas nismo samo razmišljali i razgovarali o potrebi čuvanja i zaštite okoliša.

Svi učenici PRO Stari Grabovac, njihovi učitelji i teta Višnja su u međusmjeni zasukali rukave, uzeli zaštitne rukavice i očistili školsko dvorište i prljavo korito potoka. Iz potoka su uklonili sve smeće, plastične i staklene boce i obrezali grane s grmlja koje je zakrčilo potok. Iznijeli su i sve daske i letve koje su se u njemu zatekle nakon nedavnog požara stare drvene kuruzane.Na proljetni odmor odlazimo zadovoljni i sretni zbog dobro obavljenog posla. Radujemo se sadnji cvijeća u travnju jer će okoliš škole biti još ljepši.


 

 

 


 

Pročitano 1784 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:52

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1