Srijeda, 05 Rujan 2012 08:21

Tradicionalnim prigodnim svečanostima započelo školovanje malih prvaša Istaknuto

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Prvaši i njihovi roditelji uzbuđeno su pred školom iščekivali podne. Tada je školsko zvono pozdravilo najmlađe učenike naše škole.

Učenici četvrtih razreda uljepšali su im prve trenutke boravka u školi zanimljivim programom, a ravnateljica Antonija Mirosavljević i gradonačelnik Antun Vidaković zaželjeli su im puno uspjeha, znanja i prijatelja. Potom su učiteljice pozvale svoje učenike u razrede te je u veselju i sa slatkišima nastavljen je prvi radni dan  malenih prvaša. Ove godine učiteljice prvih razreda u matičnoj školi su Ksenija Lekić, Mirjana Duvandžija, Đurđica Italo i Blanka Maričić, a učiteljica u Produženom boravku je Antonija Katavić.
Istoga dana, u jutarnjim satima,  prigodnim svečanostima starijih učenika pozdravljeni su i prvaši područnih škola u Brestači, Starom Grabovcu i Bročicama. Učitelj učenika prvog razreda u Brestači je Zlatko Šagut, učiteljica prvog razreda u Starom Grabovcu je Jakov Preksavec, a učiteljica prvog razreda u Bročicama je Kristina Kramarić.
Svim prvašima školske godine 2012./2013. želimo sretan početak njihovog školovanja!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pročitano 2675 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:52
Više u ovoj kategoriji: « MASKEMBAL U NOVSKOJ Košarka »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1