Ponedjeljak, 18 Lipanj 2012 16:02

ZAVRŠNA PRIREDBA Istaknuto

Napisao/la Marijana
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Gradskom kinu Novska, 13. lipnja 2012. godine, učenici i nastavnici naše škole  pripremili su završnu svečanost za kraj još jedne školske godine.

U svečanosti istaknuti su učenici koji su postigli 1. mjesta na natjecanjima i smotrama te im je ravnateljica Antonija Mirosavljević uručila poklone naših keramičara. Ovogodišnja svečanost ostvarena je uz pomoć Velikog pjevačkog zbora prof. Anje Lekić, Malog pjevačkog zbora učitelja Miroslava Matića i Domagoja Pešuta, prof. Ane Bajzek i Tamare Milnar, učiteljica -  Ljubice Puškaš, Justine Potalec, Ankice Kasumović, Jasne Popović-Poje, Kristine Grdur.

 

Svim učenicima želimo uspješan kraj još jedne školske godine.

 

Pročitano 2288 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:52

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1