Četvrtak, 08 Prosinac 2011 00:00

Sjećanje na Vukovar

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici osmih razreda sa svojim razrednicama, ravnateljicom, učiteljicama povijesti i defektologinjom 25. studenoga su posjetili grad Vukovar i odali počast braniteljima i civilima poginulim za slobodu Hrvatske.

 

Cilj  ove terenske nastave je upoznavanje i osvješćivanje činjenica o Domovinskom ratu, a integrirani su gotovo svi nastavni predmeti. Učenici su se tijekom studenoga pripremali za ovu nastavu u učionicama povijesti, hrvatskog jezika, vjeronauka, geografije, glazbene kulture i prostorima školske knjižnice. Nakon toga su praktično znanje primijenili  na terenu. U Vukovaru su posjetili Muzej vukovarske bolnice, Ovčaru, vojarnu, a na povratku odali počast Blagi Zadri na Trpinjskoj cesti. Osmaši su pokazali da su dorasli ovoj terenskoj nastavi jer razrednice su potvrdile da nikakvih problema nije bilo. Učenici su bili disciplinirani, pristojni i dostojanstveno još jednom predstavili našu školu u Vukovaru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pročitano 1829 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:52
Više u ovoj kategoriji: « Djedova pogača Dječji tjedan »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1