Četvrtak, 08 Prosinac 2011 22:21

Djedova pogača

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Dramska skupina Radosna  priča DV"Radost" Novska prikazala je 25.listopada 2011.u sportskoj dvorani naše škole predstavu za učenike prvih i drugih razreda Djedova pogača.

 

Predstavu su izvele tete vrtića, a priča govori o raspjevanoj pogači koja je pobjegla s prozora. U šumi je susrela vuka, medu,ježa,zeca i lisicu.Pjesmom pogača izbjegava gladne životinje sve dok ne sretne gladnu liju. Ona se ipak osladila ukusnom pogačom. Djed i baka lutaju šumom i traže svoju izgubljenu pogaču koju na kraju ipak nisu našli. Vraćaju se kući s dobrom i važnom porukom. Vesela, poučna i zabavna predstava oduševila je malu publiku i zaslužila dug pljesak.

 

Pročitano 2894 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:36

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1