Utorak, 03 Srpanj 2012 11:01

Zbogom, osmaši! Istaknuto

Napisao/la Marijana
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

 

29. lipnja 2012. godine u kino dvorani grada Novske održala se svečana priredba za učenike osmih razreda, povodom završetka osnovnog školovanja.

Razrednici su svojim osmašima podijelili svjedodžbe, uz pljesak svih prisutnih roditelja i nastavnika. Ravnateljica Antonija Mirosavljević i dogradinačelnik Marin Piletić su također nagradili učenike, koji su se tijekom školovanja posebo isticali svojim radom i trudom. Učenici završnih razreda su nastavili svoje slavlje, uz ples i pjesmu u holu škole, dok su učitelji povodom te prigode uživali u zajedničkom druženju uz domjenak.

 

Pročitano 2521 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:52

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1