×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 62

Nedjelja, 30 Rujan 2012 18:38

ČETVRTAŠI U DALMACIJI Istaknuto

Napisao/la
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Učenici četvrtih razreda od 17. do 21. rujna posjetili su Dalmaciju.

Škola u prirodi započela je u ponedjeljak u ranim jutarnjim satima pred novljanskom školom odlaskom autobusom prema Nacionalnom parku Plitvička jezera. Pedesetak učenika 4.a, 4.c i 4.d  razreda sa svojim učiteljicama Jasnom, Snježanom i Justinom u kasnim popodnevnim satima  stigli su u Pakoštane gdje su se smjestili u hotel Marin.
Svaki dan su na poludnevnim izletima upoznali dio Dalmacije. Posjetili su: Nacionalni park Krka, Šibenik, Split, Zadar…Između izleta organizirana je škola plivanja, natjecanja u sportskim disciplinama, a na večer zabavne igre i igre znanja i spretnosti.


Zadnji dan Škole u prirodi bio je u znaku povratka kući, ali i razgled kulturno-povijesnih znamenitosti otoka Paga te posjet Galeriji paških čipki i Galeriji soli, ali i posjet privatnoj paškoj sirani.


U Novsku se stiglo u kasnim večernjim satima s torbama punim suvenira, fotografija, razglednica, ali i dnevničkih zapisa s nezaboravnog petodnevnog putovanja po Dalmaciji.

 

 

Pročitano 2166 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Travanj 2013 20:36
Više u ovoj kategoriji: « Plan mjesta ZAVRŠNA PRIREDBA »

 

Raspored zvona


raspored

Autobusne linije

PRIJEVOZ 1